REKLAMA

Prezentacja zawodników Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Kibice wybiorą kapitana!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 24 stycznia w Millenium Hall odbędzie się prezentacja zawodników Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Podczas niej kibice wybiorą kapitana zespołu.

Przechwytywanie_4_1_1

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

Serdecznie zapraszamy na prezentację drużyny RzTŻ na sezon 2020! Wydarzenie odbędzie się w piątek 24 stycznia o godzinie 18:00 w Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie – poinformowało w czwartek Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe.

Kibice będą mieli okazję zobaczyć i posłuchać nowych zawodników rzeszowskiej drużyny. Zarząd zespołu przygotował liczne atrakcje.

Powierzymy Wam (kibicom, przyp. red.) bardzo ważną rolę. W trakcie prezentacji drużyny to Wy wybierzecie kapitana zespołu na sezon 2020 – czytamy w informacji prasowej klubu.

Zawodnicy będa ze sobą rywalizować w specjalnie przygotowanych konkurencjach. Dla fanów żużla przygotowano konkursy, w których będzie można wygrać żużlowe gadżety, wśród których znajdzie się między innymi karnet na sezon 2020 i klubowa koszulka.

Po zakończeniu prezentacji, w specjalnej strefie każdy chętny będzie miał okazję do zebrania autografów oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze wszystkimi żużlowcami.

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zaczęło funkcjonować od 9 września 2019 roku. 11 grudnia 2019 roku klub otrzymał licencję na starty w II lidze żużlowej.

Źródło: Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe

16-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

prezentacja-zuzlowcow-rzeszowskiego-towarzystwa-zuzlowego-kibice-wybiora-kapitana-1794-00r2kc