REKLAMA

Prezent na walentynki – co wybrać na prezent dla swojej drugiej połowy?

Dzień zakochanych coraz chętniej jest świętowany również w Polsce. Z tej okazji często kupowane są drobne upominki dla drugiej połówki. Mają one niejednokrotnie lekko zabawny charakter. Zawsze jednak ich celem jest pokazanie, że zależy nam na drugiej osobie. Jakie zatem prezenty można podarować drugiej połówce, by w tym dniu i nie tylko w nim czuła się wyjątkowo?

Pomysł na prezent walentynkowy dla niego

Panie często mają problem z wybraniem idealnego prezentu na walentynki dla swojego ukochanego. Jak się okazuje, nie jest to takie trudne. Dla mężczyzny ciekawym prezentem z tej okazji może okazać się np. skórzany portfel z ozdobnym monogramem wykonany na zamówienie. Jeżeli prezent ma być nieco większy, można pozwolić sobie na zakup zestawu, w skład którego będzie wchodzić oprócz portfela także breloczek i długopis.

Innym ciekawym pomysłem na prezent na walentynki dla niego może okazać się zabawna grafika. Może ona zawierać sentencję lub hasło obrazujące uczucia do ukochanego. Taka grafika może też mieć formę okładki czasopisma, gdzie będzie umieszczone zdjęcie lubego z tytułem artykułu np. „najlepszy mężna na świecie” oraz z jego imieniem i nazwiskiem lub pieszczotliwą ksywką.

Pomysł na prezent walentynkowy dla niej

Inspiracji na prezent dla ukochanej z okazji walentynek jest bardzo dużo. Jedną z ciekawszych propozycji jest słoik wypełniony życzeniami na każdy dzień roku. Zamiast życzeń mogą tam być umieszczone także finezyjne i poetyckie wyznania miłości. Taki słoik można przygotować samodzielnie lub zamówić przez internet z serwisu, który oferuje personalizowane prezenty. Na stronach tego typu można znaleźć także wiele innych pomysłów na tego rodzaju upominki. Jednym z nich może być słodka przytulanka – miś. Może być na niej wyhaftowane imię ukochanej oraz wyznanie miłości. Kolejnym ciekawym pomysłem może być podarowanie dziewczynie gwiazdki z nieba. I to dosłownie. Można jej podarować bowiem certyfikat potwierdzający nadanie gwieździe imienia, które będzie podkreślać uczucie do wybranki.

Pomysł na prezent walentynkowy dla dwojga

Prezent na walentynki może być również wspólny. Jaki wybrać w takiej sytuacji? Prezentem dla dwojga może być np. mapa wspólnych podróży. Jest to obraz drukowany na płótnie, który może przedstawiać mapę świata lub Europy. Na takiej mapie można zaznaczać te podróże, które już się odbyło we dwoje, a także te, które dopiero przed parą zakochanych. Taka mapa może być również personalizowana pod konkretną parę, dzięki czemu będzie naprawdę wyjątkowym prezentem.

Inną ciekawą propozycją dla dwojga może być obraz na płótnie ze zdjęcia. Takie obrazy przedstawiające ukochanych w romantycznej scenerii mogą być ciekawą ozdobą salonu lub sypialni. Jeżeli natomiast szukacie drobniejszych prezentów, możecie wybrać dla siebie breloczki, które po złączeniu będą łączyć się w całość. Mogą one być dodatkowo ozdobione grawerem z imionami lub ważną dla pary datą.

Jeżeli szukasz czegoś innego, więcej inspiracji na ciekawe prezenty dla dwojga znajdziesz w artykule: Pomysł na prezent dla pary – wyjątkowe propozycje.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

28-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:





prezent-na-walentynki-co-wybrac-na-prezent-dla-swojej-drugiej-polowy