REKLAMA

Premiera książki Nikodema Soszyńskiego z rzeszowskiego zespołu Freeborn Brothers

4 maja odbyła się premiera najnowszego dzieła Nikodema Soszyńskiego. Muzyk, znany nam do tej pory głównie jako członek rzeszowskiego zespołu Freeborn Brothers, tym razem zaprasza nas do wspólnej czytelniczej wędrówki przez świat. W książce autor powrócił do swoich wspomnień z kilkunastu lat w trasie koncertowej, opowiada o trudnych początkach w życiu artysty, jak również o wielkiej satysfakcji płynącej ze spełniania swoich marzeń.

siedem4

Foto (2): mat. nadesłane

Byłem połączeniem muzyka i turysty zdobywcy, właściwie od momentu wejścia do brazylijskiego fiacika wszystko dla mnie było możliwe. A tuż za rogiem, a właściwie za palmą, czekało kolejne wyzwanie – mówi Nikodem Soszyński.

„Siedem godzin do celu” to zbiór opowieści o ludziach, emocjach, przygodach i o tym, jak piękny jest świat, gdy wypełnia go muzyka i dobroć. Są to historie z podróży widziane z perspektywy osoby, dla której zwiedzanie nie jest głównym celem, a miejsca zawsze są wyjątkowym tłem dla głównego zadania, czyli dzielenia się swoimi piosenkami. Autor wraca myślami do spotkanych osób na swojej drodze, przez co lektura tej książki jest również interesującym spojrzeniem na odmienność kulturową oraz zwyczaje panujące na świecie.

Podziwiam wszystkich ludzi, którzy mają w sobie konsekwencję i odwagę, aby myśl przekuć w tak konsekwentne działanie walki o swoje marzenia. Myślę, że to najpiękniejsze co możemy dla siebie zrobić” – tak o książce wypowiadają się autorzy bloga www.oksiazka.com.

Siedem1  

Nikodem Soszyński to multiinstrumentalista, wokalista i manager, który od kilkunastu lat związany jest z szeroko pojętą działalnością artystyczną. Ostatni rok, ciężki dla branży muzycznej zmotywował go do realizacji swojego planu spisania wszystkich historii, które żal byłoby zostawić tylko dla siebie. Efektem jest książka, która może z łatwością wywołać u czytelnika szeroki uśmiech na twarzy, oraz może obudzić w nim na nowo podróżnika.

Książka Nikodema Soszyńskiego pt.: „Siedem godzin do celu” do kupienia jest na stronie www.siedem.info.

 

Źródło: mat. nadesłane

16-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)