REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów na prezydentów miast

RZESZÓW. Podczas konferencji prasowej w Rzeszowie, Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło swoich kandydatów na prezydentów pięciu podkarpackich miast.

PIS

W czasie posiedzenia ostatniego Komitetu Politycznego partii zatwierdzono 60 kandydatów na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Na Podkarpaciu nominacje uzyskało do tej pory pięciu kandydatów w Rzeszowie, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Przemyślu i Krośnie. Nadchodzące wybory samorządowe są niezwykle ważne, zwłaszcza w kontekście szansy na realną zmianę polityczną w Polsce. Dlatego Prawo i Sprawiedliwość stawia w tych wyborach na ludzi sprawdzonych i kompetentnych. Nasza drużyna to zarówno doświadczeni politycy, jak również młodzi ludzie doskonale znający się na pracy samorządowejpodkreślają podkarpaccy politycy PiS.

Kandydatem na prezydenta miasta Rzeszowa jest obecny Poseł na Sejm RP i nauczyciel akademicki Andrzej Szlachta – jeden z czołowym działaczy „Solidarności” na Podkarpaciu, który w latach 1999-2002 sprawował już urząd włodarza stolicy Podkarpacia.

Reprezentantem PiS w Stalowej Woli będzie obecny radny miasta i dyrektor w Urzędzie Marszałkowskim Lucjusz Nadbereżny. Politolog i prawnik, który mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie w zarządzaniu jednostką samorządową.

W Krośnie kandydatem na prezydenta miasta jest Paweł Krzanowski – absolwent Akademii Rolniczej, prowadzący rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, nadzorowaniem i wykonywaniem inwestycji na terenie Krosna i całej Polski.

Kandydatem PiS w Przemyślu będzie natomiast radny miasta Władysław Bukowski, z wykształcenia ekonomista pełniący funkcję Dyrektora Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.

W Tarnobrzegu Prawo i Sprawiedliwość będzie reprezentował Wiktor Stasiak – Senator II kadencji z ramienia „Solidarności”, były wojewoda tarnobrzeski, zastępca prezydenta Tarnobrzega i radny miasta, obecnie pełniący funkcję dyrektora szpitala w Tarnobrzegu.

Kolejne kandydatury w wyborach samorządowych będą zatwierdzane przez władze PiS w najbliższym czasie.

29-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

prawo-i-sprawiedliwosc-przedstawilo-kandydatow-na-prezydentow-miast