REKLAMA

Prawie jak na Euro. Młodzi piłkarze powalczą w Minimistrzostwach

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ruszyły zapisy do Eliminacji Miejskich turnieju piłkarskiego dla dzieci – Deichmann Minimistrzostwa. Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach wiekowych: U-11, U-9 oraz U-7.

bn

foto: archiwum Rzeszów24.pl

Eliminacje Miejskie odbywać się będą w weekendy od 16 kwietnia do 12 czerwca. Specjalnie dla drużyn spoza Rzeszowa faza ligowa rozgrywana będzie także w Jarosławiu. W ostatni weekend w Rzeszowie odbędą się Finały Miejskie, w których zmierzą się zespoły z obu miast. Zwycięskie drużyny z U-9 oraz U-11 awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów. Kategoria U-7 zakończy rozgrywki na Eliminacjach Miejskich.

Na uczestników czekają nagrody. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz medal. Podczas Eliminacji Miejskich najlepsze trzy zespoły z kategorii U-9 oraz U-11 otrzymają puchary, a w U-7 zostaną nimi uhonorowane wszystkie zgłoszone drużyny. Nagrodą główną dla zwycięzców edycji 2016 w U-9 oraz U-11 jest wyjazd na mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo spośród wszystkich zespołów zgłoszonych do turnieju z całej Polski zostaną wylosowane dwa, które zobaczą na żywo mecz Borussii Dortmund.

Zapisy trwają do 25 marca lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonów: 505 156 613  (Rzeszów) oraz 609 037 538 (Jarosław). Więcej na www.kochamsport.pl lub pod numerem infolinii 607 737 770.

09-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

prawie-jak-na-euro-mlodzi-pilkarze-powalcza-w-minimistrzostwach-az003