REKLAMA

Pracownicy do pracy w Wielkiej Brytanii poszukiwani

RZESZÓW/PODKARPACIE. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu.

union-jack-flag-1435825-m

 

ZDJ.: sxc.hu

O pomoc do urzędów pracy o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się brytyjska agencja pracy tymczasowej. To, że organizujemy wspólnie w Rzeszowie już piąty nabór wystarczy, by opisać jak układa się współpraca podkreśla Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień
w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około £7.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Pana Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Spotkanie informacyjne odbędzie się 8 października br.
w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ulica Zygmuntowska 9a. Wszystkie zainteresowane osoby powiadomimy telefonicznie.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES można uzyskać na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie www.wup-rzeszow.pl    w zakładce EURES, na stronach: www.eures.praca.gov.pl, www.eures.europa.eu; pod nr tel. 17 850 92 23 lub osobiście w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie przy  ul. Lisa Kuli 20.

ap

01-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pracownicy-do-pracy-w-wielkiej-brytanii-poszukiwani-ap007