REKLAMA

Praca w chmurach. Weź udział w rekrutacji (FORMULARZ)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Marzysz o pracy związanej z branżą lotniczą? Teraz masz na nią szansę! 26 października spotkaj się z przedstawicielami firmy Lufthansa Systems, która oferuje ciekawe miejsca pracy.

d

Lufthansa System współpracuje z liniami lotniczymi Luftahansa (Niemcy) oraz British Airways (Wielka Brytania). Polska siedziba mieści się w Gdańsku. Firma zajmuje się nowymi technologiami dla branż lotniczej, finansowej i logistycznej. Od teraz szuka potencjalnych pracowników na Podkarpaciu.

Firma poszukuje głównie programistów, testerów, informatyków oraz osób związanych z lotnictwem. Nie wyklucza studentów oraz osób z niedużym doświadczeniem w branży.

Na spotkaniu rekrutacyjnym zostaną podane szczegółowe informacje odnośnie pracy. Goście poznają też zakres kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy. Nie czego się obawiać – każdy może spróbować swoich sił.

Właściciele firmy widzą w stolicy Podkarpacia ogromny potencjał. Podkreślają, że Rzeszów ma duże tradycje związane z branżą lotniczą. Na spotkaniu przybliżą historię firmy oraz główne jej cele na najbliższe lata.

Spotkanie z przedstawicielami firmy odbędzie się 26 października na Politechnice Rzeszowskiej (godz. 12:00), a także w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (godz. 10:00).

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się  za pośrednictwem strony: lhsystems.pl/pl/lhsystems/career/discover_IT_in_Rzeszow_2016.html

(az)

19-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

praca-w-chmurach-wez-udzial-w-rekrutacji-formularz