REKLAMA

Praca na Słowacji. Można zarobić cztery tysiące

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie  poszukuje chętnych do pracy na Słowacji. 27 października w Rzeszowie odbędzie się spotkanie organizacyjne.

a

foto: archiwum rzeszow24.pl

Chodzi o pracę w firmie Montix, która mieści się w miejscowości Kocovce. Oferta to praca na pełen etat w roli montera elektroniki samochodowej. Dokładniej – relfektorów samochodowych.

Zadaniem potencjalnego pracownika będzie obsługa maszyn linii produkcyjnej. Do jego obowiązków ma należeć również kontrola artykułów, które zostały już wcześniej wyprodukowane.

Można zarobić od 550 do 600 euro. Przewidziane są też premie. Łączna wypłata to granice 900 euro, czyli około 4 tysiące złotych.

Ci, którzy zostaną przyjęci, otrzymają umowę na 6 miesięcy z 3-miesięcznym okresem próbnym. Po tym okresie pracownik może liczyć na stałe zatrudnienie.

Co ważne, firma Montix pokrywa koszty zakwaterowania. Pracownicy otrzymują też częściowe wyżywienie w formie bonu. Sami muszą opłacić jedynie koszty transportu.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 27 października (czwartek) o godz. 9:00 przy ul. Langiewicza 15 w Rzeszowie.

Szczegóły pod numerem telefonu: (17) 850 92 23.

(az)

20-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

praca-na-slowacji-mozna-zarobic-cztery-tysiace