REKLAMA

Pożyczka bez dochodów

Wśród ofert pożyczkowych dostępnych na polskim rynku zdecydowana większość wiąże się z koniecznością przedstawienia jakiegoś dokumentu potwierdzającego ilość miesięcznych zarobków.

Czy to zaświadczenie od pracodawcy, czy druk PIT-37 takie potwierdzenie ilości zarobków jest zazwyczaj podstawą do sprawdzenia zdolności kredytowej, a następnie udzielenia pożyczki. Co jednak w przypadku, gdy nie mamy możliwości przedstawienia zaświadczenia, pracujemy na czarno, bądź źródło naszego dochodu nie wynika ze stosunku pracy? Czy możemy starać się o pożyczkę?

Jak najbardziej. Rozwiązaniem twoich problemów może być pożyczka bez dochodów. Coraz większa liczba firm finansowych ma takie pożyczki w swojej ofercie. Nie potrzebujesz dokumentować swojego dochodu, jedyny wymagany dokument to dowód osobisty, całość formalności załatwiasz w mig. Jeśli nie masz możliwości przedstawienia zaświadczenia od pracodawcy ta pożyczka jest dla Ciebie.

Oferty pożyczek bez dochodów oprócz minimalizacji formalności nie różnią się wiele od standardowych propozycji firm pożyczkowych. Oprocentowanie jest porównywalne do kredytów bankowych, z lekką tendencją zwyżkową w ostatnim czasie (stawki rzędu 20-25%, co przy 1000 zł pożyczki daje 200-250 zł odsetek w skali roku).

Poszukiwania pożyczki bez dochodów najlepiej rozpocząć w internecie. Istnieje wiele działających online firm udzielających takich kredytów, jak i wiele wyszukiwarek pozwalających znaleźć najlepszą ofertę. Jeśli szukacie Państwo darmowej pomocy w tym zakresie to polecamy ofertykredytów.pl: pożyczka bez dochodów. Dzięki przemyślnie skonstruowanemu algorytmowi i olbrzymiej bazie ofert znajdziecie tam najlepsze i najtańsze rozwiązania.

Jeśli interesuje Cię temat pożyczek bez dochodów zapraszamy do lektury pokrewnego artykułu:  Pożyczka bez dochodów czy bez zaświadczenia?

rzesz

Tekst sponsorowany
11-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

pozyczka-bez-dochodow