REKLAMA

Pożegnanie wakacji z Kotem Budzikiem

RZESZÓW. Animacje muzyczne dla dzieci, warsztaty teatralne, zabawy taneczne, fotobudka oraz konkursy z nagrodami to główne atrakcje „Pożegnania Wakacji” z rzeszowską Plazą. Gośćmi specjalnymi imprezy będą Klaunetki Wrotka i Psotka oraz aktorzy z programu telewizyjnego BUDZIK w TVP – Kot Budzik i Kotka Ruda. Na „Pożegnanie Wakacji” CH Plaza Rzeszów zaprasza w sobotę (30 sierpnia) i niedzielę (31sipernia) w godzinach od 12:00 do 18:00. Z kolei w piątek 29 sierpnia od godziny 9:00 na dzieci czekać będą gry i zabawy sportowe w ramach otwarcia sklepu Decathlon easy.

plaza1

Przez trzy dni na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji. W piątek 29 sierpnia od godz. 9:00, z okazji otwarcia sklepu Decathlon easy, odbywać się będą gry i zabawy sportowe oraz konkursy z nagrodami. W sobotę zabawę dla najmłodszych rozpoczną o godzinie 12 animacje muzyczne dla dzieci z Waldemarem Wywrockim. Dzieci będą mogły także wziąć udział w konkursie rzeźbiarskim pt. „Wakacyjna przygoda” oraz w warsztatach teatralnych z aktorem Jerzym Czosnyką. Również w sobotę zorganizowane zostaną zabawy taneczne oraz konkursy z Klaunetkami Wrotką i Psotką. Dodatkowo odbędzie się konkurs plastyczny oraz konkurs młodych talentów na wiersz i piosenkę. Pierwszy dzień imprezy zakończy Cyrk Hrynek, czyli występ aktora Teatru Maska w Rzeszowie oraz występ zespołu Gwiazdeczki z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasnem.

W niedzielę najmłodsi będą mogli spotkać się z aktorami z programu telewizyjnego BUDZIK w TVP – Kotem Budzikiem, Kotką Rudą oraz gościem niespodzianką. W niedzielę 31 sierpnia o godzinie 12 rozpocznie się także Music Show z Klaunem Valdim, konkursy z nagrodami i koncert piosenek dla dzieci oraz pokazy tańca towarzyskiego Szkoły Tańca Sportowego „AKSEL”. Od godziny 14:00 wszystkie dzieci będą mogły wykonać sobie wspólne zdjęcie z aktorami w specjalnej Fotobudce.

Dodatkowo w sobotę i niedzielę przed wejściem do CH Plaza Rzeszów na najmłodszych czekać będzie bezpłatna zjeżdżalnia, plac zabaw z przeszkodami, trampolina oraz Klauni na szczudłach. W trakcie imprezy zorganizowane zostanie także malowanie buzi dla dzieci.

„Pożegnanie Wakacji” z CH Plaza Rzeszów odbędzie się w piątek (29.08) w godz. 9:00 – 18:00 oraz sobotę (30.08) i niedzielę (31.08) w godzinach od 12:00 do 18:00.

26-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pozegnanie-wakacji-z-kotem-budzikiem