REKLAMA

Pożegnanie wakacji w piłkarskim stylu

RZESZÓW. Akademia Coerver Coaching organizuje dla najmłodszych zawodników Piłkarskie Pożegnanie Wakacji. W trakcie zajęć przewidziane są atrakcje dla młodych sportowców. 

Oprócz treningu piłkarskiego, opartego na uznawanym za najdoskonalszy na świecie systemie Coerver Coaching, młodzi zawodnicy będą mogli wziąć udział w specjalnie zaplanowanym treningu motorycznym i mentalnym. Zajęciami dodatkowymi będą również lekcja języka angielskiego, pokaz akrobatyczny zespołu Trio ETC oraz seans filmowy w kinie Helios. Imprezę zakończy turniej piłkarski, który odbędzie się w formie festiwalu.

Ideą projektu Piłkarskie Pożegnanie Wakacji jest przede wszystkim danie możliwości młodym zawodnikom z Podkarpacia treningu na najwyższym światowym poziomie. Trening piłkarski na całym swiecie jest integralny z treningiem motorycznym i mentalnym. Sprawia to, że proces szkolenia umożliwia wielopłaszczyznowy rozwój młodych zawodników. Dlatego też przenosimy sprawdzone wzorce z zagranicy – tłumaczy Mateusz Nowak trener Coerver Coaching.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci z Rzeszowa i okolic w wieku 5 – 10 lat. Zajęcia odbędą się w dniach 25 – 29 sierpnia na stadionie Resovii, Rzeszów ul. Wyspiańskiego 22 w godzinach 9.00 – 13.00.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową pod adresem rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie 797 001 304, 797 001 305.

Pożegnanie wakacji Rzeszów3

Źródło: Serwis Informacyjny Urzędu Miasta Rzeszowa

20-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pozegnanie-wakacji-w-pilkarskim-stylu