REKLAMA

Pożar w okolicach Rzeszowa! Ewakuowano matkę i czworo dzieci

PRZEWROTNE / PODKARPACIE. Policjanci z Głogowa Małopolskiego jako pierwsi dotarli na miejsce pożaru domu, w którym przebywała matka z czwórką dzieci. Z zadymionych pomieszczeń bezpiecznie ewakuowali rodzinę i zaopiekowali się nią do czasu przybycia ratowników.

DSC_1416-1

Foto: KW PSP w Rzeszowie / zdjęcie poglądowe

W czwartek 10 grudnia br. po godzinie 13:00 policjanci zostali zawiadomieni o pożarze budynku mieszkalnego w Przewrotem. Na miejsce dyżurny rzeszowskiej komendy skierował policyjny patrol z Głogowa Małopolskiego. Funkcjonariusze przybyli na miejsce jako pierwsi. Z informacji jakie posiadali wynikało, że w domu przebywała matka i czwórka jej dzieci.

Ponieważ pomieszczenia były zadymione, policjanci obawiali się, że może dojeść do zaczadzenia. Pomogli rodzinie bezpiecznie wyjść z budynku i zaopiekowali się nimi do czasu przybycia ratowników. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dzieci nie wymagały hospitalizacji i pozostały pod opieką matki.

Akcję gaśniczą przeprowadzili strażacy ochotnicy z Przewrotnego i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Rzeszowa. Okazało się, że przyczyną pożaru, było zapalenie się sadzy w kominie.

Źródło: KMP Rzeszów

11-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pozar-w-okolicach-rzeszowa-ewakuowano-matke-i-czworo-dzieci-4579-00r2kc