REKLAMA

Powrót kolejnych lotów w Jasionce. Dostępne są też rozkłady lotów na sezon zimowy.

JASIONKA / PODKARPACIE. Okres pandemii koronawirusa dla linii lotniczych był bardzo ciężki. Jednak wszystko stopniowo wraca do pierwotnego stanu. Pojawia się coraz to więcej połączeń, a nawet znany jest już rozkład lotów na sezon zimowy.

SAM_1
Dobrą wiadomością dla pasażerów, szczególnie podróżujących w celach biznesowych, jest powrót bezpośredniego połączenia Lufthansy z Rzeszowa do Monachium. Pierwszy rejs od czasu zawieszenia lotów zaplanowano na niedzielę 25 października. Samoloty typu Bombardier CRJ-900 będą odlatywać do stolicy Bawarii wczesnym popołudniem, codziennie z wyjątkiem sobót. Najtańszy bilet w obie strony kosztuje ok. 450 zł.

Znany jest już także rozkład lotów na sezon zimowy Ryanaira i LOT-u. Boeingi irlandzkiego przewoźnika polecąz Rzeszowa do Londynu (codziennie), Dublina (3 razy w tygodniu), Manchesteru i Bristolu (2 razy w tygodniu) oraz East Midlands (raz w tygodniu). Z kolei LOT zaoferuje podróżnym codzienne połączenia z Warszawą, realizowane od poniedziałku do soboty 3 razy dziennie, a w niedziele 2 razy dziennie. W porównaniu z ubiegłorocznym rozkłademw sezonie zimowym liczba regularnych rejsów krajowych obsługiwanych przez podkarpackie lotnisko zmniejszy sięo 33%  procent, a międzynarodowych – o 27%.


Źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Autor: Amelia Krupik

09-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)