REKLAMA

Powiat Rzeszowski będzie miał nowego Skarbnika

W dniu 1 lutego w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu w Rzeszowie, odbyła się XLVII Sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego, podczas której pożegnano oraz podziękowano za dotychczasową pracę na stanowisku Skarbnika Powiatu Rzeszowskiego przechodzącej na emeryturę Pani Danucie Gargała. Zastąpi ją Pan Dariusz Tłuczek pełniący do tej pory funkcję głównego księgowego.

Na sesji podjęto uchwałę o powołaniu komisji konkursowych, do przeprowadzenia postępowań konkursowych na stanowisko dyrektora ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz na dyrektora SP ZZOZ „Sanatorium” w Górnie za Pana Aleksandra Panka oraz Panią Elżbietę Burzyńską, którzy przechodzą na emeryturę.

Podczas sesji zatwierdzono uchwałę w sprawie ustalenia przebiegu istniejącej drogi powiatowej nr 1473R relacji „od węzła autostrady A4 Rzeszów Północ – Rzeszów w granicach administracyjnych oraz podjęcie uchwał w sprawach zmian w budżecie powiatu na 2023 rok oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Rzeszowskiego.

Przedstawiono również sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, na temat działań, które zostały przeprowadzone w 2022 roku na terenie powiatu wśród dzieci przedszkolnych, szkół podstawowych oraz seniorów.

Materiały prasowe: Starostwo Powiatowe w Rzeszowie

06-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)