REKLAMA

POWIAT RZESZOWSKI. 19-latka chciała popełnić samobójstwo?

POWIAT RZESZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci poszukiwali 19-latki, która w lesie, w pobliżu miejscowości Harta, straciła orientację i nie była w stanie samodzielnie wrócić. Ze zgłoszenia wynikało, że może także próbować zrobić sobie krzywdę. Kryminalni nawiązali kontakt z kobietą oraz jej znajomym, który zgłosił zaginięcie. Kierując się przekazywanymi wskazówkami, odnaleźli 19-latkę.

DyZGtxQXQAAAqN8_1

Foto: Podkarpacka Policja / zdjęcie poglądowe

 

We wtorek około godziny 15:30 dyżurny rzeszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która może targnąć się na swoje życie. Informacje przekazał do funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego. Ponieważ kobieta posiadała przy sobie telefon, policjanci nawiązali z nią kontakt.

19-latka nie była w stanie dokładnie określić swojego położenia. Miała przebywać w rejonie zalesionym, w pobliżu miejscowości Harta, gdzie dostała się przechodząc przez rzekę.

Rozmowa z młodą kobietą była utrudniona, jej wypowiedzi były chaotyczne, a połączenie często zrywało się. W wytypowany rejon dyżurny skierował patrole.

Równocześnie kryminalni nawiązali kontakt ze znajomym kobiety, który zgłosił jej zaginięcie. Ponieważ mężczyzna twierdził, że kojarzy przybliżoną lokalizację, gdzie mogła przebywać dziewczyna, kryminalni razem z nim pojechali we wskazany rejon.

 

Policjanci cały czas starali się utrzymywać kontakt z 19-latką. Młoda kobieta ciągle nie potrafiła dokładnie określić miejsca, w którym przebywała, ani nie była w stanie wrócić do głównej drogi.

Policjanci przeszli przez rzekę Piątkówkę i zaczęli przeszukiwać pobliski las. Tam po chwili znaleźli leżącą na ziemi, przytomną 19-latkę. Funkcjonariusze przenieśli ją do radiowozu i za pośrednictwem dyżurnego wezwali pogotowie. Kobieta została przewieziona do szpitala.

 

KMP Rzeszów

 

25-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

powiat-rzeszowski-19-latka-chciala-popelnic-samobojstwo-8570-00r2kc