REKLAMA

Powiat przeworski: Ciało mężczyzny na drodze. Policja ustala okoliczności

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w sobotę wieczorem na drodze w miejscowości Rożniatów w powiecie przeworskim. Prawdopodobnie jest on ofiarą wypadku drogowego.

303-175534

Foto: Podkarpacka Policja

W sobotę, około godziny 23:00 w miejscowości Rożniatów w powiecie przeworskim, kierujący autobusem, na prostym odcinku drogi, zauważył leżącą na jezdni osobę. Kierowca wykonał gwałtowny manewr, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Pasażerom autobusu i kierowcy nic się nie stało. Kiedy podeszli do leżącego na jezdni mężczyzny stwierdzili, że nie daje on oznak życia. Powiadomiono służby ratunkowe.

Obecny na miejscu wypadku biegły patolog ujawnił na ciele mężczyzny ślady wskazujące na to, że prawdopodobnie uczestniczył on w zdarzeniu drogowym. Policjanci wraz z prokuratorem wykonali oględziny miejsca wypadku, sporządzono szkic i dokumentację fotograficzną. Ustalono tożsamość mężczyzny – to 35-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Źródło: Podkarpacka Policja

26-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.