REKLAMA

Powiat kolbuszowski. Tragiczny wypadek! Nie żyje 55-latek

HUTA KOMOROWSKA / PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Hucie Komorowskiej. Kierujący mercedesem najechał na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni. Niestety 55-latek zmarł. Kierowca mercedesa był trzeźwy.

303-217208

Foto: miejsce wypadku w Hucie Komorowskiej / KPP Kolbuszowa

Do zdarzenia doszło w środę 9 grudnia około godziny 17:00 w Hucie Komorowskiej na drodze wojewódzkiej 872 poza obszarem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem, jadąc w kierunku Baranowa Sandomierskiego najechał na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni.

W wyniku zdarzenia 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski poniósł śmierć. Kierowca mercedesa, 38-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego nie odniósł obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracowali kolbuszowscy policjanci. Samochód uczestniczący w zdarzeniu został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Decyzją Prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Trwa szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Źródło: KPP Kolbuszowa

10-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

powiat-kolbuszowski-tragiczny-wypadek-nie-zyje-55-latek-2629-00r2kc