REKLAMA

Potykacze

Najchętniej stosowaną formą reklamy w ostatnich czasach są potykacze, które poprzez swoją funkcjonalność znajdują coraz szerszą ilość zwolenników, są doskonałą propozycją nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, które chcą reklamować swoje towary i usługi na rynku lokalnym.

Potykacze reklamowe dają wysoka efektywność potwierdzoną nie tylko wynikami badań rynkowych, ale również indywidualnymi opiniami klientów, mających do czynienia, na co dzień z wieloma innymi formami przekazu reklamy. Potykacze spotkać możemy w wielu różnych miejscach, popularność i prosty, szybki przekaz, który uzyskujemy dzięki ich zastosowaniu gwarantuje otrzymanie pozytywnych opinii odbiorców. Główną rolą potykaczy jest zachęcenie przechodniów do odwiedzenia danego lokalu, ale również spełniają one ważną rolę informacyjną o usługach świadczonych w miejscu, w którym się znajdują, na przykład: danie dnia restauracji. W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja na rynku w niemalże każdej branży jest ogromna, nie możemy pozwolić sobie na utratę potencjalnych klientów, dlatego potykacze reklamowe to doskonała forma informacyjna dla każdego rodzaju reklamy. Nasza firma Abikon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, produkując szeroki wybór potykaczy, w naszej ofercie posiadamy:

  • Potykacze i stojaki magnetyczne
  • Potykacze suchościeralne
  • Potykacze na plakaty i ulotki
  • Potykacze reklamowe na plakat
  • Potykacze reklamowe na ulotki
  • Potykacze, stojaki pod grafikę samoprzylepną

 

 

Różnorodność dostępnych form potykaczy z naszej oferty sprawia, że są jedną z najchętniej używanych form reklamy. Zakup potykacza reklamowego niesie ze sobą szybki wzrost sprzedaży a niska cena, za którą go kupimy jest zaletą w porównaniu do efektów, jakie uzyskamy posiadając taką formę reklamy. Możliwość ustawienia potykacza w dowolnym miejscu, na zewnątrz lub w środku lokalu sprawia, że możemy wybrać idealne miejsce do ekspozycji naszej reklamy, w taki sposób, aby była najwidoczniejsza i przykuwała uwagę przechodniów oraz klientów będących w środku lokalu. Jeśli jesteśmy na etapie zakładania firmy warto zwrócić uwagę na każdy szczegół wizualny, który zapisze się w pamięci zarówno odwiedzających jak i przechodniów. Potykacze będą świetnymi drogowskazami dla osób, które przybędą pierwszy raz do naszej siedziby, ukazując tym samym nas w korzystnym, profesjonalnym świetle, jako firmę dbającą o swój wizerunek. Jeśli nadal zastanawiamy się czy zakup potykacza to dobra decyzja, przedstawiam podstawowe zalety płynące z ich posiadania:

  • Bezpośrednie oddziaływanie na zmysł wzroku
  • Pobudzanie ciekawości potencjalnego klienta, która zaowocuje skorzystaniem z naszej oferty
  • Zapewnia dużą liczbę odbiorców
  • Nienachlany przekaz reklamy daje komfort zainteresowanym.

 

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

29-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

potykacze