REKLAMA

Potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Policjanci byli świadkami potracenia pieszego. Kierujący volkswagenem passatem potrącił idącego poboczem pieszego. Kierujący nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Jeden z policjantów udzieli pomocy potrąconemu, a drugi funkcjonariusz ruszył w pościg za kierowcą passata. Mężczyzna został zatrzymał. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.policja3

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz 1 w nocy w Borku Starym. Patrolujący wyznaczony rejon policjanci byli świadkami potrącenia pieszego. Kierujący volkswagenem passatem potrącił idącego poboczem pieszego, który miał na sobie elementy odblaskowe. Kierowca nie zatrzymał się, odjechał z miejsca zdarzenia. 

Jeden z policjantów został na miejscu by udzielić pokrzywdzonemu pomocy oraz wezwał pogotowie. W tym czasie drugi z policjantów pojechał za kierowcą passata, który uciekał w kierunku Hyżnego. W Dylągówce wjechał w drogę boczną, gdzie zatrzymał się i zgasił światła. Tam kierującego zatrzymał ścigający go policjant.

 

Od mężczyzny wyczuwalny był alkohol. Okazało się, że 51-latek był w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,45 promila alkoholu w jego organizmie. W tym czasie potrącony mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz zatrzymali prawo jazdy 51-latka.

KMP Rzeszów

22-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

potracil-pieszego-i-uciekl-z-miejsca-zdarzenia