REKLAMA

Potrącił matkę z dzieckiem na przejściu. Odmówił poddania się badaniu na alkomacie

Kierujący skodą na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę, która z dzieckiem w wózku przechodziła przez jezdnię. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Na szczęście 3-letniemu dziecku nic poważnego się nie stało. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na ulicy Wiktora. Kierujący skodą, 40-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku ul. Witosa, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potracił kobietę z dzieckiem w wózku, która przechodziła z lewej strony na prawą. W wyniku potrącenia 33-letnia piesza odniosła obrażenia i razem z dzieckiem została przewieziona do szpitala. Okazało się, że 3-letnia dziewczynka nie została ranna.

40-letni kierowca skody odmówił poddania się badaniu na alkomacie. Pobrano od niego krew. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Dalszy tok postępowania uzależniony jest od stanu obrażeń pieszej oraz wyników badań krwi kierowcy.

Foto: zdjęcie ilustracyjne

Foto: zdjęcie ilustracyjne

28-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

potracil-matke-z-dzieckiem-na-przejsciu-odmowil-poddania-sie-badaniu-na-alkomacie