REKLAMA

Potrącenie w Stobiernej. Mężczyzna zmarł na miejscu

STOBIERNA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło w poniedziałek w nocy w miejscowości Stobierna. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy marki BMW jadący w kierunku Rzeszowa. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Do wypadku doszło po godz. 23, w miejscowości Stobierna, w rejonie stacji paliw BP. Pieszy zotstał potrącony przez samochód osobowy marki BMW, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna jechał w kierunku Rzeszowa. W wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł na miejscu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu, policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie, wykonali czynności i zabezpieczyli ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości ofiary.

Policjanci proszą świadków lub osoby mogące mieć wiedzę o zdarzeniu o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 6, tel. 17 858 3451, 17 858 3452 lub z dyżurnym komendy pod nr 112.

po32_1

Źródło: KMP Rzeszów

07-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)