REKLAMA

Potrącenie 16-latki. Nastolatka przebiegała przez jezdnię (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Policjanci z jarosławskiej jednostki ustalają dokładne okoliczności potrącenia 16-latki, do którego doszło w Jarosławiu, na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej z ul. Siemieńskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca hondą potrąciła przebiegającą przez jezdnię pieszą. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności.

303-251680

Do potrącenia pieszej doszło wczoraj, przed godz. 16, na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej z ul. Siemieńskiego w Jarosławiu. Oficer dyżurny na miejsce zdarzenia wysłał policyjny patrol. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca hondą, 39-letnia mieszkanka Jarosławia, potrąciła przebiegającą przez jezdnię 16-letnią mieszkankę gminy Pawłosiów. Piesza z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Kierująca hondą była trzeźwa.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność na drogach, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy zmrok zapada wcześniej, ale i w ciągu dnia widoczność nie zawsze jest dobra. W tym czasie pogarsza się również koncentracja kierujących, dlatego tak ważna jest wzmożona czujność.

źródło: KPP Jarosław


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

08-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)