REKLAMA

Potańcówki Miejskie dla Seniorów również w grudniu!

W związku z dużą popularnością, Potańcówki Miejskie dla Seniorów doczekały się dalszej kontynuacji.  Impreza odbędzie się w trzech grudniowych terminach. Miejscem zabawy będzie w dalszym ciągu aula Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.

Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 2

Foto: materiał nadesłany

Po sukcesie pięciu plenerowych Potańcówek Miejskich dla Seniorów na rzeszowskich Bulwarach, popularne zabawy przeniesione zostały końcem października do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Odświeżona formuła imprezy ponownie spotkała się z ciepłym przyjęciem uczestników, w wyniku czego dla mieszkańców przygotowany został grudniowy cykl imprez, które odbędą w trzy soboty miesiąca.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno:  1 grudnia, 8 grudnia i 15 grudnia w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00. Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

28-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)