REKLAMA

Potańcówka dla seniorów również w październiku

Popularne Potańcówki Miejskie dla Seniorów doczekają się październikowej kontynuacji. Zainteresowanie nie spada, dlatego RDK zaprasza na III odsłonę potańcówki dla seniorów na rzeszowskich Bulwarach, która odbędzie się 6 października o godzinie 16:00.

 Zdjęcie - Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK)

Foto: Materiał nadesłany

Pierwsze dwie edycje Potańcówki Miejskiej dla Seniorów odbyły się w ramach wrześniowego cyklu wydarzeń „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Akcja, w której realizację zaangażowane były liczne instytucje, firmy i stowarzyszenia spotkała się ze znakomitym przyjęciem mieszkańców, w wyniku czego plenerowe Potańcówki Miejskie doczekają się październikowej kontynuacji.

III Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę 6 października 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Plenerowa zabawa taneczna przy znanych przebojach sprzed lat rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 20:00. Dla uczestników przygotowany zostanie dodatkowo punkt gastronomiczny z grillem oraz upominki dla najbardziej wytrwałych lub wyróżniających się na parkiecie tancerzy. Organizatorem wydarzenia już tradycyjnie jest Rzeszowski Dom Kultury.

Źródło: Materiał nadesłany

03-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.