REKLAMA

Potańcówka dla seniorów przenosi się do “Mechanika”

Po wielkim sukcesie plenerowych Potańcówek Miejskich dla Seniorów, popularne zabawy przenoszą się do auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Najbliższa edycja imprezy odbędzie się już w sobotę, 27 października.

Foto - Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 1

Foto: materiał nadesłany

Aktualnie w Rzeszowie trwa październikowa kontynuacja Potańcówek Miejskich dla Seniorów, które zadebiutowały w ramach wrześniowego cyklu „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. W wyniku pogorszenia warunków pogodowych, ostatnia w tym miesiącu zabawa taneczna organizowana przez Rzeszowski Dom Kultury przeniesiona zostanie do szkolnej auli.

Kolejna Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę 27 października 2018 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Taneczna impreza wystartuje o 16:00 i potrwa do godziny 20:00. Wstęp na zabawę jest bezpłatny. Przekąski i napoje we własnym zakresie.

Źródło: materiał nadesłany

25-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.