REKLAMA

Poszukujemy zaginionego mężczyzny

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście poszukują zaginionego Janusza Szeli, 59-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony w niedzielę 30 czerwca 2019 r. około godz. 9 wyszedł z miejsca zamieszkania na mszę do kościoła Parafii Św. Rocha przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodzinną.

rysopis:

wzrost około 164 cm, waga 65 kg, szczupłej budowy ciała, twarz okrągła, włosy ciemny blond, krótko ścięte po bokach, oczy szaro-niebieskie, uszy średnie przylegające, nos średni prosty.

ubiór:

spodnie koloru ciemnogranatowego, koszula z krótkim rękawem w kratkę koloru niebieskiego, buty koloru ciemnego

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tego miejsca proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 17 858 3837, z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 3310 lub 112.

po1

zaginiony Janusz Szela

Źródło: KMP Rzeszów

10-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)