REKLAMA

Poszukiwany od 21 lat w rękach policji. Teraz trafi do więzienia

RZESZÓW. Po 21. latach ukrywania się policja zatrzymała 68-letniego mężczyznę który znęcał się nad rodziną. Mężczyzna miał do odbycia karę 8. miesięcy więzienia. Został zatrzymany na lotnisku po powrocie ze Stanów Zjednoczonych.W 1992 roku 68-letni dziś mężczyzna został skazany prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Rzeszowie. Do odbycia miał 8 miesięcy pozbawienia wolności za zanęcanie się nad rodziną. Mężczyzna nie stawił się do odbycia kary i ukrywał się przed policjantami. Rok później wyprowadził się z miejsca zamieszkania, a sąd rejonowy wydał za nim list gończy.

Prowadzący poszukiwania rzeszowscy policjanci uzyskali informacje, z których wynikało, że mężczyzna wyjechał z kraju najprawdopodobniej do Stanów Zjednoczonych.

Sąd zawiesił wykonanie orzeczonej kary, jednak poszukiwania trwały nadal.

W ubiegły wtorek mężczyzna wrócił ze Stanów Zjednoczonych i na lotnisku został zatrzymany. Po zatrzymaniu został osadzony w areszcie śledczym w Warszawie. Mimo upływu niemal 22 lat od orzeczenia wyroku będzie musiał odbyć zasądzoną karę.

RED/KWP

policja111

07-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

poszukiwany-od-21-lat-w-rekach-policji-teraz-trafi-do-wiezienia