REKLAMA

Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. Policjanci kryminalni z przemyskiej komendy zatrzymali 59-letniego mieszkańca naszego powiatu, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się od kilku lat na terenie całej Polski. Ma na swoim koncie przestępstwa kradzieży z włamaniem.

Na podstawie dwóch listów gończych policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy od kilku lat poszukiwali 59-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie całego kraju.

Policyjne ustalenia w tej sprawie doprowadziły funkcjonariuszy do miejscowości Strawczyn w województwie świętokrzyskiem. W poniedziałek poszukiwany został zatrzymany przez przemyskich policjantów oraz funkcjonariuszy Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Mężczyzna tego samego dnia trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: KMP Przemyśl

Autor: Amelia Krupik

23-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

poszukiwany-dwoma-listami-gonczymi-zatrzymany-7363