REKLAMA

Poszukiwany czerwoną notą Interpolu zatrzymany w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Rzeszowie – Jasionce zatrzymali w poniedziałek 5 czerwca, 51– letniego obywatela Ukrainy poszukiwanego czerwoną notą Interpolu.
Strażnicy graniczni z Grupy ds. Cudzoziemców w PSG Rzeszowie – Jasionce prowadzili wczoraj wywiad środowiskowy z cudzoziemką, która ubiegała się o pobyt czasowy w Polsce. Podczas rozmowy ustalili, że kobieta wie gdzie przebywa jej mąż poszukiwany od 2016 roku przez ukraiński wymiar sprawiedliwości. Kilka godzin później na terenie Rzeszowa zatrzymano poszukiwanego mężczyznę. Jest on podejrzany o wyłudzenie znacznych środków pieniężnych podczas prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Ukrainy. Grozi mu za to kara 12 lat więzienia.

Funkcjonariusze z PSG w Rzeszowie – Jasionce przekazali obywatela Ukrainy funkcjonariuszom Policji, obecnie pozostaje on do dyspozycji Prokuratora Okręgowego w Rzeszowie.

14-114226

Źródło: BiOSG

07-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

poszukiwany-czerwona-nota-interpolu-zatrzymany-w-rzeszowie-00e8mc