REKLAMA

Poszukiwany 42-latek wpadł w ręce policjantów, bo przekroczył prędkość

PODKARPACIE. Policjanci grupy SPEED zatrzymali 42-letniego kierowcę volkswagena, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez tarnobrzeski sąd trzema nakazami doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności. 42-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.

po19_1

W środę, policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, pełniąc służbę na terenie Tarnobrzega, na ul. Wisłostrada zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena, który w terenie zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, poruszał się z prędkością 71 km/h.

Podczas prowadzonych czynności i po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że siedzący za kierownicą osobowego volkswagena 42-letni mieszkaniec Tarnobrzega jest poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia. Nakazy, w celu odbycia kary pozbawienia wolności, wydał za nim tarnobrzeski sąd. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie za popełnione przestępstwa spędzi 12 miesięcy.

Za wykroczenie, jakim było przekroczenie dozwolonej prędkości, otrzymał mandat oraz punkty karne.

źródło: KMP Tarnobrzeg

20-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)