REKLAMA

Poszukiwany 37-latek zatrzymany w Wielkiej Brytanii

W niedzielę na terenie Wielkiej Brytanii policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Jarosławia, za którym wydano Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyznę zatrzymali brytyjscy policjanci, którzy w tej sprawie współpracowali z polską policją.

policja4

Foto: Podkarpacka Policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukiwali 37-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Jarosławiu. Sąd Okręgowy w Przemyślu wydał za nim Europejski Nakaz Aresztowania, a następnie Czerwoną Notę.

Mężczyzna poszukiwany był od 2 lat, za przestępstwo uszkodzenia ciała. Z informacji jakie posiadali policjanci wynikało, że 37-latek przebywa poza granicami naszego kraju, najprawdopodobniej na terenie Wielkiej Brytanii. Tę sprawę przejęli funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policjanci współpracowali z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji z komendy głównej, Interpolem, powiadomiono także EUROPOL.

Dzięki międzynarodowej współpracy służb, w niedzielę, w hrabstwie Kent, brytyjscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 37-latka. Na chwilę obecną trwa proces ekstradycji.

Źródło: Podkarpacka Policja

24-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

poszukiwany-37-latek-zatrzymany-w-wielkiej-brytanii-7764