REKLAMA

Poszukiwania zaginionej kobiety zakończyły się sukcesem

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci z rzeszowskiej komendy odnaleźli zaginiona kobietę. Mieszkanka Rzeszowa wyszła z domu na zakupy. Gdy po dwóch godzinach nie wróciła zaniepokojony mąż zawiadomił policjantów. Podjęte niezwłocznie poszukiwania doprowadziły do jej odnalezienia.

Wczoraj około godz. 14.30 policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 80-letniej mieszkanki Rzeszowa. Zaginięcie zgłosił mąż kobiety, gdy nie wróciła z zakupów. Policjanci przyjęli od męża zaginionej zgłoszenie i ustalili okoliczności zagięcia. Z relacji zgłaszającego wynikało, że zakupy zwykle zabierały jej około 30 minut. Gdy po dwóch godzinach nie wróciła zaniepokojony zawiadomił policjantów. Mąż obawiał się, że kobieta mogła stracić orientację.

Komunikat o poszukiwaniach kobiety wraz z jej rysopisem został przekazany do patroli w mieście. Policjanci natychmiast sprawdzili sklep, gdzie miała robić zakupy, a następnie znajdujące się w pobliżu miejsca, w których mogła przebywać. Około godz. 16, policjanci z wydziału wywiadowczo – interwencyjnego zauważyli w rejonie ulicy Wyspiańskiego osobę odpowiadającą rysopisowi. Okazało się, że jest to poszukiwana. Ponieważ jej stan zdrowia nie budził zastrzeżeń została przekazana pod opiekę męża.

źródło: KMP Rzeszów

17-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)