REKLAMA

Posiedzi za kradzież pieniędzy, ciśnieniomierzy i… słodyczy

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kilka zarzutów kradzieży usłyszał mężczyzna zatrzymany przez policjantów z komisariatu na Nowym Mieście. 23-latek kradł pieniądze, słodycze i ciśnieniomierze. Rzeszowianin od dłuższego czasu ukrywał się przed policjantami. Po przesłuchaniu trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną wcześniej karę.

1

foto: archiwum rzeszow24.pl

23-letni mieszkaniec Rzeszowa był poszukiwany na podstawie zarządzenia prokuratura z Prokuratury Rejonowej w Leżajsku oraz nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie. Policjanci podejrzewali go również o szereg kradzieży.

Mężczyzna ukrywał się przez policjantami. Jednak informacje zebrane przez funkcjonariuszy z komisariatów w Śródmieściu i na Nowym Mieście pozwoliły ustalć miejsce jego pobytu. Ukrywał się w mieszkaniu znajomej, tam w poniedziałek zatrzymali go policjanci. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Nim został przewieziony do zakładu karnego, funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty. Zebrany materiał dotyczył m.in. kradzieży kilkunastu tysięcy złotych na szkodę mieszkanki Rzeszowa oraz kradzieży w dwóch marketach. Tam w czerwcu i lipcu ukradł czekolady i bombonierki na kwotę 3 tys złotych. Kolejne zarzuty obejmowały kradzieże w aptece. W lipcu i sierpniu ukradł 5 ciśnieniomierzy i kosmetyki powodując straty w kwocie przekraczającej 2,5 tys złotych.

23-latek przyznał się do zarzucanych czynów. Za kradzieże grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Po przesłuchaniu rzeszowianin został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

źródło: KMP Rzeszów

03-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

posiedzi-za-kradziez-pieniedzy-cisnieniomierzy-i-slodyczy