REKLAMA

Poseł z Podkarpacia bez maseczki na mównicy. Nagranie obejrzały ponad 3 miliony internautów (WIDEO)

PODKARPACIE. Nagranie wystąpienia na sejmowej mównicy Konrada Berkowicza z Konfederacji notuje rekordową liczbę wyświetleń. Poseł pochodzący z Trzcinicy koło Jasła wypowiadał się o “hipokryzji obostrzeń” nałożonych przez rząd. Podczas przemówienia nie miał założonej maseczki.

 Przechwytywanie_204

Foto: YouTube / kanał: Konfederacja

Nagranie, które Konfederacja opublikowała na swoim Facebooku 7 października w niespełna dwa tygodnie zostało wyświetlone już ponad 3,3 miliona razy. Występuje w nim poseł z Podkarpacia, pochodzący z Trzcinicy Konrad Berkowicz. Stojąc bez maseczki na sejmowej mównicy, krytykuje on postawę rządu w trakcie sytuacji związanej z koronawirusem.

– Rządzący robią skok na kasę Polaków i zadłużają nasze państwo na potęgę a wszystko próbują przykryć absurdalnymi i bezprawnymi maseczkami. Nas nie uciszycie! Konrad Berkowicz w kapitalnym wystąpieniu najpierw wykazuje hipokryzję władzy ws. obostrzeń a potem punktuje socjalistyczną politykę rządu PiS, który na tym posiedzeniu uchwala największą w historii dziurę budżetową za ten rok (109,3 mld zł), oraz… drugą największą dziurę budżetową na przyszły rok (82,3 mld zł)! A do tego wprowadzają kolejne podwyżki podatków i uderzają w kieszenie obywateli jeszcze mocniej. Tak się kończy ich socjalistyczna polityka! – komentuje wystąpienie swojego posła Konfederacja.

– Dopóki nie zrozumiecie, że obniżka podatków i ograniczenie budżetu to jest zysk dla ludzi, dopóty podatki będą podnoszone. Zmieńcie myślenie, bo ono wiele kosztuje każdego Polaka, a jak w końcu Polacy stracą wszystko, to wtedy zmienią Was. Szkoda, że ta dobra decyzja będzie ich tyle kosztować – grzmiał z mównicy sejmowej Berkowicz.

 …

 


Wcześniej, w kontekście koronawirusa, o pośle Berkowiczu zrobiło się głośno, gdy nagrał utwór w ramach akcji #hot16challenge2. Tamten klip obejrzało już ponad 3,8 miliona widzów.

19-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

posel-z-podkarpacie-bez-maseczki-na-mownicy-nagranie-obejrzaly-ponad-trzy-miliony-internautow-2642-00r2kc