REKLAMA

Pościg za niebezpiecznym mężczyzną (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Wczoraj w godzinach popołudniowych rzeszowscy policjanci ścigali niebezpiecznego mężczyznę. 21-latek dopuścił się ciągu rozbojów i napadów.

Przy ulicy Bohaterów oczekujący na  parkingu kierowca został zaatakowany przez nieznanego mężczyznę. Napastnik pobił go, a następnie grożąc niebezpiecznym narzędziem zabrał kluczyki do jego samochodu, kazał mu wejść do auta i wraz z nim odjechał. Kilkaset metrów dalej uderzył w ogrodzenie, porzucił samochód i dalej uciekał pieszo.

Kiedy policjanci zmierzali na miejsce zdarzenia, mężczyzna dobiegł do ulicy Witosa, gdzie przypadkowemu mężczyźnie skradł rower, którym dalej uciekał w kierunku skrzyżowania z ulicą Wyspiańskiego. Tam porzucił rower i ponownie zaatakował oczekującego na światłach motorowerzystę.

Jadącego skuterem w kierunku Boguchwały zauważył kolejny patrol. Ścigany mężczyzna zatrzymany został w Boguchwale.Przestępca trafił do policyjnego aresztu. W chwili obecnej policjanci ustalają szczegółowo przebieg i okoliczności całego zdarzenia.

źródło, foto: KMP Rzeszów

605713696 2117096397 2038106726 660768023

 

 

 

 

05-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)