REKLAMA

Poruszający reportaż z Izdebek. Dzieci były zastraszane przez ojca i nie miały co jeść! (WIDEO)

|

Poruszający reportaż z Izdebek. Dzieci były zastraszane przez ojca i nie miały co jeść! (WIDEO)

W poniedziałek w programie Uwaga! poruszono sprawę 12-letniego Daniela z Izdebek. W pierwszej części reportażu TVN-u sąsiedzi chłopca wypowiadają się o fatalnych warunkach, w jakich żyje on i jego dziewięcioro rodzeństwa. Dzieci miały być molestowane przez ojca, bite oraz cierpiały na głód.

47475670_10155986926076167_1702858415790882816_o
Foto: facebook.com/UWAGATVN

O sprawie zrobiło się głośno w wyniku wydarzeń, jakie rozegrały się 13 listopada. Wówczas 12-letni Daniel zaginął i był przez dwie doby poszukiwany przez ponad tysiąc osób. Po odnalezieniu chłopca, aresztowano jego ojca, stawiając mu dwa zarzuty.

Reporter TVN-u pojechał do Izdebek i porozmawiał z sąsiadami 12-latka. Rodzice dziesięciorga dzieci, według ich relacji, nigdy nie podjęli się pracy. Zdaniem okolicznych mieszkańców, dzieci chodziły głodne do tego stopnia, że jadły z miski swojego psa – Te dzieci wychował pies. Jak pies dostał jedzenie, to dzieci szły i jadły z jego miski. Niektóre z nich w ogóle nie mówią, tylko szczekają i warczą. – Maluchy chodziły też mocno zaniedbane. Nikt nie dbał o ich ubiór.

Dzieci miały być bite i zastraszane przez ojca. Z relacji sąsiadów rodziny wynika również, że matka dzieci zachodziła bardzo często w ciążę. Miało być to powodem wielu poronień.

Reportaż jest dostępny pod TYM linkiem.

 

Dziś o godzinie 19:50 w TVN wyemitowana zostanie druga część materiału z Izdebek:

04-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.