REKLAMA

Poranny wypadek na ulicy Chmury

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczność porannego wypadku, do którego doszło na ulicy Chmury w Rzeszowie. Kierujący iveco zderzył się z fiatem. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na zdjęciu biorący udział w wypadku drogowym na ulicy Chmury pojazd fiat koloru czarnego z uszkodzeniami w przedniej części pojazdu. Z prawej strony policyjny radiowóz z włączonymi światami na dachu barwy niebieskiej. Z lewej strony na poboczu stoi dwóch mężczyzn. W tle zdjęcia drugi pojazd, jaki brał udział w zdarzeniu iveco.

Wczoraj, tuż przed godz. 8, dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Rzeszowie na ulicy Chmury. Na miejsce został skierowany policyjny patrol oraz ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 50-letni kierowca dostawczego iveco, mieszkaniec powaitu rzeszowskiego, jadąc w kieunku Rudnej, nie ustapił pierwszeństwa przejazdu 25-letniej kierującej pojazdem marki Fiat Punto. Mieszkanka powaitu rzeszowskiego z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

303-251397

KWP

02-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)