REKLAMA

Poranek z Policją i Scooby-Doo

RZESZÓW. W niedzielny poranek Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie na terenie Kina Helios uczestniczyli w Filmowym Poranku ze Scooby-Doo.

Policjanci dla dzieci przygotowali rowerowy tor przeszkód, a dorośli mogli przejść slalomem pomiędzy pachołkami w alkogoglach.

Główną atrakcją Filmowego Poranka było spotkanie dzieci na sali kinowej z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, którzy przygotowali prezentację multimedialną dotyczącą bezpieczeństwa w życiu codziennym. Opowiedzieli  dzieciom o swojej pracy oraz odpowiadali na pytania najmłodszych. Każde dziecko otrzymało odblask od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie.

Dodatkowo przed kinem dzieci mogły puszczać bańki mydlane, przejechać przez rowerowy tor przeszkód przygotowany przez policjantów oraz obejrzeć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z samochodem Zygzak McQueen. Dodatkowo dorośli mogli przejść tor przeszkód w alkogoglach udostępnionych przez funkcjonariuszy oraz  wsiąść do symulatora dachowania i zderzeń.

271904763

1049982146

1662759872

Źródło: KWP

03-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

poranek-z-policja-i-scooby-doo