REKLAMA

Porady i… niespodzianki. Przyjdź na największe rodzinne targi w województwie

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Konsultacje z ekspertami, porady, prezentacje i niespodzianki dla rodzin. Na największe na Podkarpaciu targi dla kobiet w ciąży i rodziców z dziećmi zapraszają wydawca dwumiesięcznika „DOBRA MAMA” i organizator “Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”.

Honorowy patronat objął Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Targi odbędą się w dniach 23 – 24 kwietnia 2016 r., w godzinach 10:00 – 17:00 w Hotelu Rzeszów.

W programie targów zaplanowano m.in. prezentacje produktów dla mamy i dziecka, przedstawienie nowości branży parentingowej z całej Polski, konsultacje z doświadczonymi ekspertami, akcje rabatowe, niespodzianki dla odwiedzających oraz zabawy dla najmłodszych.

Największą atrakcją wydarzenia będzie 10. edycja bardzo cenionych przez rodziców warsztatów „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”, które odbędą się 23 kwietnia (sobota) o godz. 14:00. Podczas ubiegłych edycji w szkoleniu wzięło udział tysiące rodziców, co utwierdza w przekonaniu, że tego typu inicjatywa jest w regionie bardzo potrzebna. Uczestnicy spotkania mogą liczyć na merytoryczne wykłady ekspertów, konsultacje z lekarzami i położnymi czy w końcu konkursy, w których do wygrania będzie wiele cennych nagród, a wśród nich wózek 2 w 1.

Liczba miejsc na „Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ” jest ograniczona. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem http://dobra-mama.pl/spotkanie/rejestracja/formularz.

Więcej szczegółów na stronie: www.dobra-mama.pl/targi

za: www.rzeszow.pl

13-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

porady-i-niespodzianki-przyjdz-na-najwieksze-rodzinne-targi-w-wojewodztwie-az003