REKLAMA

PONIEDZIAŁEK. Policja prowadzi na Podkarpaciu działania “Trzeźwy poranek”

RZESZÓW, REGION / PODKARPACIE. Alkohol jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, niejednokrotnie tych najtragiczniejszych w skutkach. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w poniedziałek na Podkarpaciu prowadzone są działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”.

72597917_408302846408813_576075691305467904_n_1

Foto: policja.pl

Podkarpaccy policjanci wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzą w poniedziałek działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Celem akcji jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg.

W wyznaczonych punktach policjanci sprawdzać będą trzeźwość kierowców. Prowadzone działania polegać będą na eliminowaniu z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia, czyli nietrzeźwych kierowców. Policyjna akcja rozpocznie się o godzinie 5:00 i potrwa do godziny 13:00.

Policjanci apelują, do wszystkich, którzy widząc, że nietrzeźwy chce kierować, by nie pozwolili mu na to! Uniemożliwiając jazdę „pijanemu” kierowcy chronimy przed nieszczęściem nie tylko jego, ale i tych, których może spotkać na swojej drodze.

Źródło: Podkarpacka Policja

13-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

poniedzialek-policja-prowadzi-dzialania-trzezwy-poranek-316-00r2kc