REKLAMA

Pomysłowy WSiZ! Zagrali z obcokrajowcami w “kółko-krzyżyk” i wygrali konkurs

RZESZÓW / PODKARPACIE. „Złotego Wilka” za najlepszy projekt studencki w kategorii społeczność lokalna otrzymał projekt „InteGraRzeszów”, którego autorami są studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Do wykonania mieli bardzo ciekawe zadanie…

6

foto: www.wsiz.rzeszow.pl

„Złotego Wilka” za najlepszy projekt studencki w kategorii społeczność lokalna otrzymał projekt „InteGraRzeszów”, którego autorami są studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zadaniem uczestnika projektu było odnalezienie w mieście lub wydrukowanie ulotki ze specjalnie przygotowaną planszą gry, a następnie nawiązanie kontaktu z nieznajomym obcokrajowcem i zaproponowanie mu partyjki gry w „kółko-krzyżyk”.

Ostatnią fazą gry było zrobienie sobie wspólnego zdjęcia z hashtagiem #InteGraRzeszów i zamieszczenie go w publicznym poście na Instagramie lub Facebooku. Tak oznaczone fotografie wzięły udział w losowaniu nagród pomocnych w pielęgnowaniu nowej znajomości (np. biletów na mecze Resovii Rzeszów, wejściówek do parku trampolin lub wyjść na pizzę albo do kawiarni).

Złote Wilki to ogólnopolska nagroda dla młodych ludzi, którzy opracowali projekty społeczne w ramach olimpiady praktycznej „Zwolnieni z Teorii”, kierowanej do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jej celem jest rozwój praktycznych umiejętności uczestników z zakresu zarządzania projektami oraz inspiracja do aktywności społecznej.

Olimpiadę zorganizował Social Wolves – polski start-up społeczny, który działa na rzecz odpowiedzialnej i kompetentnej kadry zarządzającej. Odbywa się pod patronatami honorowymi Ministerstw: Edukacji Narodowej oraz Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

za: www.rzeszow.pl

27-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pomyslowy-wsiz-zagrali-z-obcokrajowcami-w-kolko-krzyzyk-i-wygrali-konkurs-az003