REKLAMA

Pomoc dla dzieci z onkohematologii! Rzeszowscy ratownicy z nowym klipem (WIDEO)

|

Pomoc dla dzieci z onkohematologii! Rzeszowscy ratownicy z nowym klipem (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Tym utworem chcemy pobudzić Wasze serca do wsparcia Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie – czytamy w opisie najnowszego klipu rzeszowskich ratowników z PASSIO Poland. Tym razem pracowali oni przy produkcji utworu zatytułowanego “ŻYCIA RAJD” – coveru piosenki “Maluma”, wykonywanej przez Corazón.

Przechwytywanie1_1 Foto: PASSIO Poland / YouTube

“Kochanie, pewnie bardzo cię boli każdy ruch. Prawda? – Hmm… tak. Wszystko cię boli, tak? – Tak…ale mamuś pamiętaj, że ja cały czas walczę. Walczę dla ciebie, mamusiu…i dla tatusia! – to jedna z usłyszanych rozmów na onkohematologii dziecięcej, jaką dla przykładu w opisie swojego najnowszego klipu załączyli rzeszowscy ratownicy z PASSIO Poland. Jak napisali, oddają w nasze ręce produkcję pełną prawdy, emocji i wzruszeń.

Przebywanie na onkologii jest prawdziwym Życia Rajdem usłanym ciągłymi zakrętami. Ważne, by nie wypaść z zakrętów, a jeżeli to się stanie, to umieć wyjść, czasami na czworaka, ale wyjść z tego dołka i mimo wszystko z wielką wiarą mówić, że jest DOBRO – napisali ratownicy.

W nagraniach wzięły udział Elena Jakubiec oraz Ola Kędra – młode wokalistki znane z takich programów, jak The Voice Kids, czy Szansa na Sukces Eurowizja Junior. W klipie występuje też znany z poprzedniej produkcji ratowników z Rzeszowa, zmagający się z chłoniakiem Hodgkina Mateusz Rejowski.

Ratownicy chcą podkreślić, jak istotne w życiu jest zdrowie. Bardzo mocno wybrzmiewają w utworze słowa cierpiących dzieci, które wołają: “ten dzień mi daj, ten tydzień, ten miesiąc mi daj”.

 

PASSIO Poland apeluje, by wesprzeć Dzieci z Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie, wpłacając cegiełkę, za którą można otrzymać CZAPAka (piękną zimową czapkę. Szczegóły na stronie: dajesz.com.pl.

  • Anielka potrzebuje natychmiastowego przeszczepu szpiku!

Jedna z głównych bohaterek teledysku – Anielka Kondracka potrzebuje natychmiastowego przeszczepu szpiku. Najważniejsze jest dla nas to, by znaleźć dawcę szpiku dla Anielki, a Ty możesz nam w tym pomóc. Zarejestruj się do bazy potencjalnych dawców szpiku i Zostań Dawcą Szpiku. To nie boli, a może uratować ludzkie życie! Życie Anielki – proszą ratownicy z PASSIO Poland.

Źródło: PASSIO Poland / YouTube

14-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pomoc-dla-dzieci-z-onkohematologii-rzeszowscyratownicy-z-nowym-klipem-wideo-5115-00r2kc