REKLAMA

#PolskieWakacje w Rzeszowie. ZWRP rozda nagrody

RZESZÓW / PODKARPACIE. W środę na rzeszowskim Rynku Związek Województw RP organizuje konkurs z nagrodami w ramach kampanii #PolskieWakacje. Początek o godzinie 18:00.

city-3669040_960_720_4

Foto: pixabay.com

 

Z początkiem wakacji Związek Województw RP rozpoczął kampanię promocyjną #PolskieWakacje – edycja letnia. Jej celem jest promocja wypoczynku w Polsce. Akcja jest skierowana zarówno do turystów, jak i mieszkańców danych regionów.

Podczas kampanii organizatorzy odwiedzają wybrane regiony, ukazują ich piękno i organizują konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody z polskich regionów.

Tym samym będziemy zachęcać spędzania wolnego czasu w kraju w ciekawy sposób. Podpowiemy, co warto zobaczyć, zjeść i jak aktywnie i bezpiecznie spędzić czas. Jesteśmy przekonani, że każdy, niezależnie od wieku i upodobań,  znajdzie coś dla siebie. Zimą zrobimy to samo! – przekazują organizatorzy.

 

W środę 30 czerwca ekipa Polskich Regionów (Związek Województw RP) będzie miała do rozdania nagrody w Rzeszowie. Akcja rozpocznie się o godzinie 18:00 na rzeszowskim Rynku.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy podejść i odpowiedzieć na krótkie i łatwe pytanie – podkreślają organizatorzy, zapraszając do brania udziału w wydarzeniu.

 

Źródło: polskieregiony.pl

 

30-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)