REKLAMA

POLSKA: Zginęło dwoje młodych strażaków! Jechali do innego wypadku

Dwoje strażaków ochotniczej straży pożarnej zginęło w wypadku samochodowym, do którego doszło w piątek (15 bm.) nad ranem w miejscowości Żukowo (Pomorskie). Druhowie jechali do innego wypadku.

Druhna Karolina (21 l.) druh Łukasz (24 l. ) jadąc ratować poszkodowanych w innym tragicznym wypadku, w którym zginęła jedna osoba, ponieśli najwyższą ofiarę swojej bezinteresownej służby.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że strażacy ochotnicy z Żukowa jechali do śmiertelnego wypadku w Małkowie. Podczas dojazdu na miejsce zdarzenia kierowca pojazdu OSP najprawdopodobniej chcąc ominąć wysepkę zahaczył o naczepę prawidłowo jadącego tira. W wyniku tej sytuacji auto, którym jechali druhowie OSP, przewróciło się na bok. Śmierć w wypadku poniosły dwie osoby, druhowie OSP.

– W związku z tragiczną śmiercią druhny Karoliny Dargacz i druha Łukasza Dargacz z OSP Żukowo, w dniu dzisiejszym o godz. 18:00, we wszystkich jednostkach OSP i PSP zostaną włączone syreny alarmowe oraz włączone zostaną sygnały świetlno-dźwiękowe w samochodach ratowniczo-gaśniczych. W taki sposób oddamy hołd tragicznie zmarłym strażakom – czytamy w mediach społecznościowych.

Grafika: OSP Prostyń – Jednostka KSRG, zdjęcie: remiza.com.pl

15-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)