REKLAMA

POLSKA. Policjant brutalnie bił protestującą kobietę! (VIDEO)

|

POLSKA. Policjant brutalnie bił protestującą kobietę! (VIDEO)

POLSKA. W niedzielę w Głogowie na Dolnym Śląsku miał miejsce jeden z protestów przeciwko obostrzeniom pod hasłem: “Polaku! Dawaj z nami”. W trakcie manifestacji interweniujący policjant uderzył protestującą kobietę pałką, szarpał się z nią, a następnie brutalnie powalił ją na ziemię.

 

Onet.pl poprosił o komentarz do sprawy rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu

– Jeśli chodzi o filmik, który się ukazał, to widać na nim niewielki fragment interwencji wobec kobiety, która została na nim uwieczniona. Kobieta zachowywała się wobec funkcjonariusza bardzo agresywnie: szarpała go, ubliżała w niecenzuralnych słowach. Funkcjonariusz ostrzegł kobietę o możliwości użycia wobec niej środków przymusu bezpośredniego nie wpłynęło to jednak na jej zachowanie. Po ostrzeżeniu i braku zmiany zachowania, użył środka przymusu bezpośredniego w postaci pałki służbowej, kobieta została obezwładniona i zatrzymana. Prowadzone są z nią czynności – odniósł się do zarejestrowanej na filmie brutalnej interwencji funkcjonariusza wobec młodej kobiety nadkomisarz Kamil Rynkiewicz, rzecznik KWP we Wrocławiu.

 

 

Źródło: Onet.pl, Marcin Szyszka / Facebook

11-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

polska-policjant-brutalnie-bil-protestujaca-kobiete-video-1153