REKLAMA

Półkolonia w nowym domu kultury na os. Miłocin

RZESZÓW .W lutym swoją działalność rozpocznie nowa placówka Rzeszowskiego Domu Kultury – filia „Miłocin”. W jej ofercie znajdzie się zimowy wypoczynek dla dzieci oraz bogata propozycja zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

RDK MilocinFilia „Miłocin” stanie się szesnastą placówką Rzeszowskiego Domu Kultury. Oferowane przez nowy dom kultury zajęcia artystyczne i rekreacyjno-sportowe odbywać będą się w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości zlokalizowanym w Rzeszowie przy ul. Miłocińskiej 75.

Funkcję kierownika placówki będzie sprawował Marcin Dziedzic – obecny kierownik filii „Słocina”, a także otwartej w ubiegłym roku nowej filii „Zalesie”.

Dom kultury rozpocznie swoją działalność oferując dwutygodniowe półkolonie w ramach zimowego wypoczynku dla dzieci.

Ferie zimowe dla dzieci w wieku 7 – 12 lat odbywać będą się od 2 do 13 lutego 2015 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 14. Organizowane zajęcia będą miały postać warsztatów edukacyjnych, w trakcie których kształcone będą wybrane umiejętności oraz powiązana z nimi wiedza. W programie znajdą się ponadto ciekawe zabawy oraz atrakcyjne wyjścia, między innymi do kina i teatru. Wszystkie oferowane zajęcia będą odbywały się pod stałym nadzorem wykwalifikowanej kadry instruktorów. Zapisy potrwają do 30 stycznia br.

Od 16 lutego placówka rozpocznie zapisy na zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie filii „Miłocin” znajdą się zajęcia muzyczne (wokal, nauka gry na keyboardzie, pianinie i gitarze), taneczne (taniec nowoczesny i towarzyski), manualne (plastyka), sportowo-rekreacyjne (szachy, aerobik, gimnastyka dla kręgosłupa) oraz inne (język angielski, zajęcia florystyczne).

Szczegółowe informacje na temat zimowego wypoczynku i oferowanych zajęć uzyskać można wchodząc na stronę internetową www.rdk.rzeszow.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 502 073 221.

źródło: UM Rzeszowa

15-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

polkolonia-w-nowym-domu-kultury-na-os-milocin-n001