REKLAMA

Policyjny piknik w Rzeszowie (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Muzeum Okręgowe w Rzeszowie we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie wspólnie zorganizowali piknik podczas którego wszyscy odwiedzający mogli się dowiedzieć m.in. jak zostać policjantem, czym zajmują się antyterroryści, jakie tajemnice odkrywają eksperci kryminalistyki, a także na czym polega praca policjantów ruchu drogowego. Impreza otwarła tegoroczne obchody Święta Policji na Podkarpaciu.

Na dziedzińcu Muzeum Okręgowego w Rzeszowie można było poczuć się jak na komendzie. Byli funkcjonariusze w mundurach, policyjne radiowozy a także patrol konny. Policja przygotowała również kilka stoisk tematycznych: Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Prewencji, Laboratorium Kryminalistycznego, Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego, Wydziału Kadr i Szkolenia oraz Wystawę odznak i emblematów policyjnych z całego świata.

20-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policyjny-piknik-w-rzeszowie-zdjecia