REKLAMA

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem! Ćwiczenia służb (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od wtorku nad Rzeszowem lata policyjny Black Hawk, budząc zainteresowanie mieszkańców. To ćwiczenia wysokościowo-taktyczne funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego w Rzeszowie, żołnierzy i strażaków.

303-204907

Foto: Podkarpacka Policja

Podkarpaccy kontrterroryści ciągle doskonalą swoje umiejętności i regularnie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach. Przez ostatnie cztery dni, funkcjonariusze, wspólnie z żołnierzami z 21. Brygady Strzelców Podhalańskich i strażakami ze Specjalnej Grupy Ratownictwa Wysokościowego z Państwowej Straży Pożarnej z Rzeszowa doskonalili współdziałanie służb.

Na lotnisku Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce brali udział w ćwiczeniach wysokościowo-taktycznych z wykorzystaniem policyjnego śmigłowca Black Hawk. W czwartek wzięli w niej udział także policjanci z Ogniwa Konnego Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Ćwiczenia potrwają do piątku, 6 marca br.

Źródło: Podkarpacka Policja


06-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policyjny-black-hawk-nad-rzeszowem-cwiczenia-sluzb-foto-7836-00r2kc