REKLAMA

Policjantka z Dębicy wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski

PODKARPACIE. Policjantka z Dębicy – sierż. Magdalena Pasko obroniła tytuł Mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów, udowodniła, że nie ma sobie równych. Zawodniczka klubu Lechia Sędziszów Małopolski, wywalczyła złoto w kategorii +87 kg podczas trwających Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w podnoszeniu ciężarów w Gdańsku.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski odbyły się 4 czerwca w Gdańsku. Sierż. Magdalena Pasko mówiła, że już podczas przygotowań do mistrzostw nie było łatwo, a kontuzje pleców i barku doskwierały przed i w trakcie zawodów. Trudno było też znaleźć czas na regenerację organizmu. Pomimo tych trudności udało się obronić tytuł i zdobyć po raz kolejny złoty medal mistrzostw. Zawodniczka w dwuboju osiągnęła wynik 201 kg, rwanie – 91 kg, a w podrzucie – 110 kg.

Zwycięstwem sprawiła sobie prezent na obchodzone początkiem czerwca urodziny.

Ogromnym wsparciem dla sierż. Magdaleny Pasko są rodzina, przyjaciele, sąsiedzi i koledzy, o których nigdy nie zapomina, a którzy kibicują jej całym sercem. Nie można zapomnieć o trenerze – Mateuszu Błachowiczu, który taktycznie poprowadził start policjantki w turnieju.

Serdecznie gratulujemy!

KPP Dębica

12-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)