REKLAMA

Policjant uratował kobietę, która chciała targnąć się na swoje życie

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Jarosławia uratowali kobietę, która próbowała targnąć się na swoje życie. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej rozmowie i błyskawicznej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. 42-letnia kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed południem, dyżurny z Jarosławia odebrał zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował, że jego znajoma chce targnąć się na swoje życie. Z przekazanych informacji wynikało, że 42-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego ma przy sobie telefon. Kobieta nie odbierała zarówno od niego jak i funkcjonariuszy.

alkoghol-2714489_960_720

Policjant poprosił zgłaszającego o przesłanie kobiecie wiadomości tekstowej z numerem jego telefonu i prośbą o kontakt. Po krótkiej chwili kobieta zadzwoniła do funkcjonariusza. 42-latka była zapłakana, zdenerwowana i nie chciała wskazać miejsca, w którym się znajduje. W trakcie rozmowy, policjant w tle usłyszał odgłos przejeżdżającego pociągu. Na tej podstawie wytypował miejsce, gdzie mogła się znajdować.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali w rejon pobliskich ogródków działkowych, gdzie znajduje się linia kolejowa. Tam zauważyli roztrzęsioną kobietę. Na miejsce wezwali karetkę, która zabrała ją do szpitala.

Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów, poszukiwania 42-latki zostały szczęśliwie zakończone.

KPP Jarosław

09-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)